2022 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Kiralama

2020 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Kiralama

2022 gelinlik modelleri üzerine bir inceleme yaptığımızda ve moda fuarlarına göz attığımızda, karşımıza sıradışı tasarımlar çıkıyor. Çiçek işlemeleri, romantik kollar, gelin pantolonları ve uzun kollar 2022 gelinlik modelleri denilince ön plana çıkacak tasarımlardan. Gelin beraber 2022 gelinlik modellerini daha yakından tanıyalım.

Çiçek Desenli Gelinlikler

Bu sezon, tasarımcılar renk kullanımları ile daha cesur tercihler yapıyor ve geleneksel olmayan gelinin seveceği eğlenceli desenler seçiyor. Baskılı çiçek desenlerine ek olarak üç boyutlu çiçek işlemeleri de ön plana çıkıyor. Monique Lhuillier, Marchesa ve Oscar De La Renta gibi tasarımcılar çiçek desenli gelinlik modelleri çıkarmaya başladılar bile. Çok daha fazlası için ElbiseKirala’nın gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Düşürme Omuzlu Gelinlik Modelleri

Bu tarz gelinlikler alışık olduğunuz straplez gelinlik modellerinden çok daha fazlası. Balon kollar ve transparan düşük omuzlar bu tasarımlarda daha çok karşılaşılacak gibi duruyor. Alexandra Grecco, Inbal Dror, Theia gibi markalar bu tarz gelinlik tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. ElbiseKirala düşürme omuzlu gelinlik modelini de mutlaka denemelisiniz.

Derin V Yaka Gelinlik

Berta gelinlik modelleri yazımızda da geçen derin v yakalı tasarımlar özellikle küçük göğüslü ve armut vücut tipli gelinler için oldukça uygun. Berta gibi birçok dünyaca ünlü marka 2020 gelinlik koleksiyonlarında derin v yaka gelinliklere yer vermektedir. Feminen bir hava yakalamak isteyen gelinlerin 2020 yılında da tercihi derin v yaka gelinlikler olacak gibi gözüküyor.

Bridely Made Gelinlik Kiralık
Bridely Made Gelinlik Tül Detaylı İşlemeli

Uzun ve Kabarık Kollu Gelinlik Modelleri

Sokak modasında uzun süredir trend olan uzun kollu balon tasarımlar yavaş yavaş 2022 gelinlik trendlerini de etkisi altına almakta. Bu tasarımlar ile aynı zamanda vintage bir hava yakalamak da mümkün. Edem, Pronovias ve Inbal Dror bu trende uygun tasarımları ile ön plana çıkan markalar arasında. Yine uzun kollu gelinlik modellerini uygun fiyatlara kiralamak için ElbiseKirala’yı inceleyebilirsiniz.

Katmanlı Gelinlik Modelleri

2018’de daha sade modellerle karşımıza çıkan katmanlar, sonrasında 2019 gelinlik trendleri yazımızda da belirttiğimiz gibi daha abartılı, daha da büyük. Bu akım 2022 yılında da devam edeceğe benziyor. Daha iddialı bir görünüm yaratan bu tasarımlar, özellikle tarz sahibi ve tarzına güvenen gelinler için uygun. Bu tarz modeller özellikle bel altı bölgesini kamufle etmede biçilmiş kaftan. Vera Wang bu trende uygun tasarımları ile ön plana çıkarken. Beyaz Butik ise ülkemizde bu tarz gelinlik modellerine erişebileceğiniz marka.

Romantik Gelinlik Modelleri

Özellikle vintage düğün konsepti ile evlenmeyi düşünenler için romantik gelinlik modelleri en doğru tercih olacak. En popüler gelinlik modelleri yazımızda da belirttiğimiz gibi vintage gelinlikler halen revaçta. ElbiseKirala’dan bu tarz vintage gelinliği oldukça makul fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Narin Moda Gelinlik Kiralama
Narin Moda Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Fiyatları

Gelin Pantolonları

Kulağa çılgınca gelse de pantolonlu gelinlik modelleri 2022 yılında özellikle marjinal düğünlerde görüleceğe benziyor. Özellikle rahatlık ve modern bir çizgi arayan gelin adayları için gelin pantolonları tercih ediliyor. Francesca Miranda, Justin Alexander ve Anne Barge gibi dünyaca ünlü tasarımcılar pantolonlu gelinlik modelleri çalışan isimlerden sadece birkaçı.

Işıldayan Gelinlik Modelleri

Parıltı gelin modasında yeni bir konu olmasa da, şimdiye kadar hiç bu denli ön plana çıkmamıştı. Gelinliğin üst kısmındaki payet işlemeleri, parıltılı boncuk işlemeleri ve metalik süslemeler 2022 yılı gelinlik modasına damgasını vuracağa benziyor. Bu tarz gelinlikleri tercih edecek gelin adaylarına aksesuarda abartıdan kaçınmalarını öneririz. Ayrıca, parıltılı gelinlik modelleri akşam ve salon konseptleri için tercih edilmeli. Bu tarzı tercih edecek gelin adayları ElbiseKirala ayrıcalığı ile Berta gelinlik modelimizi uygun fiyatlara kiralayabilir.

Sizler de 2022 gelinlik trendlerini yakından takip ederek bu en özel gününüzde göz kamaştırabilirsiniz. Uygun fiyatlara yeni sezon gelinlik kiralama avantajlarından yararlanmak için ElbiseKirala Nişantaşı mağazasına gelebilir veya web sitemizden gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×