Adana Abiye Mağazaları

Elbisekiralacom Mağaza

Adana, abiye ve moda denildiğinde akla gelen özellikle bölgesinin önemli şehirleri arasındadır. Adana’da birçok tarza uygun elbise, gelinlik ve abiye alternatifleri bulabilirsiniz. Seyhan bölgesinde kümelenen abiye ve gelinlik mağazalarını sizler için derledik.

Nova Sposa

Seyhan’da bulunan mağaza yoğun şekilde online satış yapmakta. Gelinlikten abiye elbise modellerine, kına elbiselerinden after party elbiselerine kadar düğüne dair tüm ihtiyaçlarınızı buradan giderebilirsiniz. Alfabeta, Oleg Cassini gibi genel kabul görmüş markaların çizgisine yakın klasik ve modern modelleri uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Nova Sposa

Romance Adana

Romance Adana 1995 yılından bugüne abiye, konfeksiyon, iç giyim, kozmetik gibi birçok alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Seyhan Fatih Terim Sokakta bulunan mağazada klasik ve taşlı abiye elbise ve gelinlik modellerini uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Romance Adana bütçesini çok zorlamak istemeyenler için en doğru adreslerden bir tanesi.

Oleg Cassini

Birçok ilde olduğu gibi Adana’da da mağazası bulunan marka, geniş kitlelere hitap eden modern ve klasik tarzda modeller sunmakta. Yeni Mahalle Öğretmenler Bulvarı’nda bulunan mağazaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gelinlik bakmak istiyorsanız önceden randevu almanızı öneriyoruz.

Melisima Gelinlik

Adana’nın en büyük gelinlik ve abiye mağazalarından biri olan Melisima’da her bütçeye uygun birçok alternatif bulmak mümkün. Gelinlik, kına gecesi abiyesi, nişanlık, kaftan gibi ihtiyaçlarınıza uygun modeller bulabileceğiniz gibi istediğiniz modeli de diktirmeniz mümkün.

Rönesans Gelinlik

Gelinlik özelinde birçok alternatif sunan marka, uzun yılllardır Adana gelinlik modasına yön vermekte. Geleneksel tasarımları, modern bakış açısıyla yorumluyan çizgisiyle ön plana çıkan marka, Seyhan Gazipaşa Bulvarı’nda hizmet vermektedir.

Elbisekiralacom

Yukarıda listelenen tasarımcılarda bulamayacağınız eşsiz abiye elbise ve gelinliklere uygun fiyatlara ulaşmak çok kolay. Bunun yolu ise elbise veya gelinlik kiralamaktan geçiyor. Bunun için ise ElbiseKirala Nişantaşı mağazasını ziyaret edebilir veya web sitesini inceleyebilirsiniz.

Elbisekiralacom Mağaza
Elbisekiralacom Mağaza

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×