Gaziantep Abiye Mağazaları

Gaziantep Abiye

Gaziantep, abiye ve moda denildiğinde akla gelen özellikle bölgesinin önemli şehirleri arasındadır. Gaziantep’te birçok tarza uygun elbise, gelinlik ve abiye alternatifleri bulabilirsiniz. Şehitkamil bölgesinde kümelenen abiye ve gelinlik mağazalarını sizler için derledik.

Dreamon Gelinlik

Gaziantep abiye ve gelinlik denildiğinde ilk akla gelen yerler arasında bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük perakende gelinlik mağazası 140 dan fazla satış noktasıyla 46 şehirde yer almaktadır. Özellikle sofistike ve el işçiliğinin ön planda olduğu modelleri arayanlar için en uygun yerlerden bir tanesi. Mağazaya linkten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Repete Giyim

Şahinbey bölgesinde yer alan mağazada özellikle abiye elbise arayanlar için yüzlerce alternatif bulmak mümkün. Düğün, nişan, söz, kına ve mezuniyet gibi davetlerinizde uygun fiyatlı klasik abiye arayanlar için Repete Giyim en doğru adreslerden bir tanesi. Mağazanın instagram adresinden tüm alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Decolt Abiye Elbise

Uygun fiyatlara abiye elbise arayanlar için en doğru adreslerden bir tanesi de Decolt Abiye Elbise’dir. Şahinbey’de bulunan mağazaya giderek yeni sezon elbiseleri düğün, nişan, mezuniyet gibi davetler için deneyebilir ve satın alabilirsiniz.

Elbisekiralacom

Yukarıda belirtilen mağazalarda bulamayacağınız dünyaca ünlü tasarımcıların abiye, gelinlik, ve kına elbiselerine uygun fiyatlara ulaşmak çok kolay. Bunun yolu ise elbise veya gelinlik kiralamaktan geçiyor. Bunun için ise ElbiseKirala Nişantaşı mağazasını ziyaret edebilir veya web sitesini inceleyerek online kiralama yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×