Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl kiralarım?

Ürün sayfasından denemek istediğiniz elbiseyi seçip uygunluk durumunu kontrol ettikten sonra randevu bölümümüzden uygun tarih ve saati seçerek showroom’umuzdan randevu alabilirsiniz. Daha sonra dilediğiniz elbiseyi kira bedelini ödeyerek showroomumuzdan teslim alabilirsiniz.

İnternet sayfamızdan veya showroomumuzdan beğendiğiniz elbiseyi İstanbul içi siparişlerinizde davet tarihinizde 4 gün süre ile İstanbul dışı siparişlerinizde ise 6 gün süre ile kiralayabiliyorsunuz.
Elbiseyi kullandıktan sonra kuru temizlemeye vermenize gerek yoktur. Elbise temizleme işlemi anlaşmalı firmamız tarafından gerçekleştirilecektir.
Anlaşmalı olduğumuz terzi tarafından daraltma, boy ve askı kısaltma gibi geri dönüştürebilecek işlemler yapılabilmektedir. Ancak modelin kendisinde herhangi bir değişiklik yapılamaz.
Internet sitemizde bulunan elbiselerden çok daha fazlası için lütfen showroomumuzu ziyaret ediniz.
Elbiselerimizi showroomumuzdan kiralayabilirsiniz.
Ödemelerinizi Kredi Kartı, Havale/EFT veya Nakit olarak yapabilirsiniz. Ayrıca, kaporo ödemesi yaparak dilediğiniz elbiseye ayırtabilirsiniz.
Kiralamış olduğunuz elbiseyi belirttiğiniz tarihte, dilerseniz kargo yolu ile dilerseniz de showroomumuzdan teslim alabilir ve/veya teslim edebilirsiniz.

Nasıl Çalışır