İstanbul Abiye Mağazaları

İstanbul Abiye Merkezleri

İstanbul Abiye Mağazaları denildiğinde akıllara birçok yer gelir. Birbirinden farklı beklenti ve bütçeye uygun alternatifleri farklı lokasyonlarda bulabilirsiniz. Nişan, düğün, davet gibi özel günlerde en güzel halimizle görünmek isteriz. Bu sebeple bu günler yaklaştığında bizim için en doğru elbiseyi bulmak için arama çalışmalarımız başlar. Biz de bu yazıda sizin için İstanbul’daki en önemli abiye merkezlerini sıraladık !

İstanbul Abiye Mağazaları – Fatih

Fatih hem uygun fiyatlı hem de lüks abiye modellerini bulabileceğiniz, oldukça fazla mağaza çeşitliliğine sahiptir. Seçkin modacıların elinden çıkmış , dolayısıyla çoğu sadece bir adet olan çok fazla abiye modeli bulabilirsiniz. Bunun yanında caddede daha aşağılara doğru gittiğinizde ise daha uygun fiyatlı abiye satan yerleri bulabilirsiniz. Yine seçkin tasarımcıların abiyelerini www.abiyekirala.co mağazasından kiralayabilirsiniz.
İstanbul Fatih Abiye Merkezleri

İstanbul Abiye Mağazaları – Bakırköy

Bakırkoy genellikle uygun fiyatlı abiye modellerini bulabileceğiniz bir merkezdir. Bakırköy meydandaki merdivenlerden aşağı indiğinizde göreceğiniz yer altı çarşısında neredeyse her mağaza abiye modelleriyle doludur.
Bakırköy Abiyeciler Çarşısı

Kadıköy

Kadıköy içerisinde birçok abiye mağazasını barındıran Opera Pasajı ile ünlüdür. Ayrıca pasaja gelmeden cadde üzerinde sağlı sollu birçok abiye mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalarda genellikle uygun fiyatlı abiyeleri bulabilirsiniz.
Kadıköy Abiye Nereden Alınır

Osmanbey – Nişantaşı

İstanbul Abiye Mağazaları denildiğinde ise belki de akıllara ilk Nişantaşı gelmektedir. Osmanbey ve Nişantaşı birbirine çok yakın iki lokasyon olmasına rağmen elbise çeşitleri ve hedef kitleleri açısından farklılık göstermektedirler. Osmanbey’de çok uygun fiyatlara abiye bulabilmek mümkün. Nişantaşı’nda ise daha yüksek fiyatlı ve seçkin tasarımcıların tasarımlarını bulabilirsiniz. Vali Konağı Caddesi, Ihlamur Yolu Sokak ve Teşvikiye Caddesi seçkin tasarımcıların bulunduğu ana merkezler arasında yer alıyor. Ayrıca yine Teşvikiye Caddesi üzerinde bulunan City’s Alışveriş Merkezi birçok seçeneği bulabileceğiniz yerler arasındadır.
Nişantaşı Abiye Merkezleri

Özel tasarımlara sahip ama pahalı, uygun fiyatlı ama kalitesiz ikilemine son vermek isteyenler ve değişik tarzları bir arada görmek için mağaza mağaza dolaşmaktan yorulanlar için ise çok iyi bir alternatifimiz var. Bu ikilemi elbisenizi kiralayarak ortadan kaldırabilirsiniz. ElbiseKirala sayesinde özel tasarım elbiseleri kiralayarak özel olan o günlerde makul fiyatlara çok daha şık olabilirsiniz. Elbiseleri incelemek ve denemek için ise randevu alıp Nişantaşı’nda bulunan mağazamıza gelmeniz yeterli !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

×