After Party Elbisesi Nasıl Seçilir?

After Party Elbisesi

After party elbisesi seçimi, son zamanlarda gelin adayları arasında after party konseptinin gittikçe popülerleşmesiyle daha bir kritik hal aldı. Kına gecesinden sonra gelin adaylarının ve arkadaşlarının en çok eğlendiği etkinlik olabilir. İster yeşilliklerin içinde açık havada, ister havuz başında, ister kapalı lüks bir mekanda olsun! Seçeceğiniz elbise hem mekanınıza hem de vücut tipinize uyum sağlamalı. Biz de ElbiseKirala ailesi olarak after party abiyesi seçmenin inceliklerini sizler için araştırdık.

Konseptinize Uygun Seçimler Olsun

Seçeceğiniz mekana ve konseptinize göre after party abiyesi seçmek en önemli noktalardan bir tanesi. Sahil kenarı etkinlikleri için uçuş uçuş elbiseler, yeşil alanlar için ise bohem elbiseler ideal olacaktır. Kapalı mekanlar için ise elbise seçiminde daha özgürüz. Elbisenizi seçerken ise mekan konsepti için düşündüğünüz renkler veya diğer detayları uyumlu hale getirmek oldukça önemli.

Rahatlık Çok Önemli

Düğün sürecini gelin alma seremonisinden başlayıp gecenin sonuna kadar düşündüğümüzde, gelin adaylarını oldukça yorucu bir süreç beklemektedir. Özellikle, düğün sonrası after party elbisesi, gelinliğinizle olduğunuzdan daha rahat bir şekilde hareket ve dans edebilmenize olanak sağlayacak bir model olmalıdır. Hareketleri kısıtlayacak dekolteler, yırtmaçlar, pelerinler, uzun kuyruklar after party elbisenizde olmaması gereken detaylar arasında yer almaktadır.

Gelin Olduğunuz Anlaşılsın

Unutmayın etkinliğin ve gecenin yıldızı eşiniz ve sizsiniz. Tamamen size ait bu özel günde, göz kamaştırıcı bir gelin olarak ilgi odağı olmalısınız. Bu sebeple gelinlikte olduğu gibi after party abiyesi tercihinizde de dikkat çeken zarif modeller seçmeniz önemli. Payet işlemeler, tül detaylar gibi noktaları da göz önünde bulundurarak gelinliğinize yakın abiye modelleri tercih edebilirsiniz.

Mini Elbise veya Kısa Gelinlik Seçilebilir

Genellikle after party etkinlikleri için mini elbiseler tercih edilmektedir. Tercihen gelinliğinizi diktirdiğiniz veya kiraladığınız yerlerden after party elbisenizi almak veya kiralamak uyum açısından oldukça iyi olacaktır. Siz de ElbiseKirala gelinlik modelleri ve after party elbiselerini inceleyerek dünyaca ünlü tasarımcıların tasarımlarını uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Ayrıca çoklu kiralamalarda uygulanan %10 indirim fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Gelinlik ve After Party Elbisesi Bir Arada

Düğünde kullanılan gelinliği after party etkinliğinde de kullanmak mümkün! Bunun için çıkarılabilen etek ve kol detayları ile, gelinlikleri after party abiyesine dönüştürmek mümkün. Böylece bütçenizi hem fazla zorlamamış olacaksınız hem de göz kamaştırıcı bir görünüm elde edebileceksiniz.

Medium Blog

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

×