Berta Gelinlik Modelleri

Berta Gelinlik Modelleri 2020

Berta gelinlik birçok kadının rüyalarını süslemekte. Son dönemde vintage, ince askılar, straplez gelinlik modelleri, tüller ve pelerinli gelinlik modelleri öne çıkmakta. Gelinlik modasına yön veren markanın gelinlik modellerini birlikte inceleyelim!

Pelerinli Gelinlik

Vakko mağazalarında gelin adayları ile buluşan Berta Bridal markasının, “Melekler Şehri” isimli gelinlik koleksiyonunda yer alan pelerinli gelinlik modelleri alışılmışın dışında bir şıklık sunuyor. Pelerin ile düğünde kullanılan gelinlik, pelerinin çıkmasıyla harika bir after party elbisesine de dönüşebiliyor.

Düşük Kollu Derin V Yakalı Gelinlik

Berta Bridal gelinlik koleksiyonunda sıklıkla yer verilen A kesim gelinlikler, çeşitli tasarım unsurlarıyla farklılaşıyor. Bu modelin derin V yakası, gelinliğe oldukça cesur ve iddialı bir hava katmakta.

Kolsuz Tül Yakalı Gelinlik Modeli

Üst bölümünde tül üstüne işlemeler, etek kısmında ise işlemeli ve katlı tüllerin kullanıldığı bu gelinlik modeli romantik tasarımları tercih eden gelin adayları için biçilmiş kaftan. Bu gelinlik modeli için ise en doğru saç modeli tercihi at kuyruğu olacaktır.

Derin V Yakalı Gelinlik

Derin V yakalı Berta gelinlik modeli küçük göğüs ve armut vücut tipi için oldukça uygun. Bel ve omuz bölgesindeki fiyonklar gelinliğe romantik bir hava katarken, göğüs dekoltesi gelinliğe feminen bir hava katıyor.

İnce Askılı İşlemeli Gelinlik

Yarım balık gelinlik modeli özellikle vücut hatlarına güvenen gelin adayları için çok doğru bir tercih. Askı üstü işlemeler gelinliğe romantik bir hava katarken manşet detayları da zarif bir görünüm oluşturmakta. Gelinliğin omuz detaylarını kapatmamak için ensede topuz ise en doğru saç modeli olabilir.

Derin Yırtmaçlı Gelinlik Modeli

Derinlemesine inen V yaka ve yırtmaç gelinliğe daha kadınsı bir hava katıyor. Kum saati vücut tipi için uygun olan bu gelinlik modeline dağınık topuz uygun olacaktır.

Kayık Yaka İşlemeli Gelinlik Modeli

Dar kesim oluşu ve geometrik desenleri sebebiyle kıvrımlı vücut tipine sahip gelin adayları için güzel bir tercih olacaktır. Bu tasarım gelinlik modeli ile hem gösterişli hem de modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Straplez Gelinlik Modelleri

İddialı gelinlik modellerinden hoşlanan gelin adayları için düşünülebilecek alternatifler arasında yer alan tasarımı, vücut tipinize göre A kesim veya balık kesim olarak tercih edebilirsiniz.

Medium Blog

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

×