Bursa Abiye Mağazaları

Bursa Abiye Kiralama

Bursa abiye mağazaları ve tekstil denildiğinde ilk aklımıza gelen yerler arasında. Birçok tarza uygun alternatifler bulunsa da abiye mağazalarının çoğunluğu tesettür modasını yakından takip etmekte. Ayrıca, günümüzde popüleritesi gittikçe artan kına eğlenceleri Bursa’da uzun yıllardır kutlanmakta. Bursa gelenekleri kına gecelerine ve kına eğlencelerine de yön vermekte. Bu duruma paralel olarak birçok kına kaftanı modelleri ve mağazaları da bulunmakta. Sizler için önemli Bursa abiye mağazalarını ve kına kaftan mekanlarını derledik.

Binnur Uyar Design Studio

Binnur Uyar ve Selma İpekdokuyan tarafından 2013 yılında Bursa’da kuruldu. Tasarımları ile adeta masalsı bir dünya yaratan marka romantik ve feminen çizgisi ile ön plana çıkıyor. Özellikle dantel işleme ve volanlar markanın sıklıkla kullandığı tasarım unsurlarıdır. Linkteki adresten Binnur Uyar Design Studio’ya ulaşabilir ve eşsiz tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Bu tasarımları uygun fiyatlara kiralamak isterseniz çok da uzak sayılmayan Nişantaşı ElbiseKirala showroomuna gidebilirsiniz.

Lal Kaftan

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi son zamanlarda popülerleşen kına gecesi eğlenceleri Bursa’da gelenek. Kına gecesi organizasyonu denildiğinde de akla ilk Lal Organizasyon geliyor. Özellik kaftan ve bindallı tasarımlarıyla Türkiye çapında bilinen marka Buse Terim, Merve Boluğur, Pelin Karahan gibi tanınmış isimlerin kaftanlarını da tasarladı. Nilüfer ve Heykel’de olmak üzere iki Bursa şubesi olan markanın adreslerine linkten ulaşabilirsiniz. Kına gecenizde elbise kiralamak için ise adresiniz aynı ElbiseKirala!

Setr-i Nur Bursa

Nilüfer mağazasında müşterilerine hizmet veren marka tesettür modasına yön vermeye devam ediyor. Özellikle geleneksel kına elbiseleri ve gelinlik modelleri ile tesettürlü gelin adayları için önemli tercihlerden bir tanesi. Teseettür kombinleriyle ilgili yazımızı da okuyarak göz kamaştıracağınız kombinleri Setr-i Nur gibi moda evlerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Mağazaya linkteki adresten ulaşabilirsiniz.

Ahu Alnıpak

40 yıla yakındır faaliyetlerine devam eden moda evi gelinlik ve abiye modelleri ile ön plana çıkmıştır. Ayrıca tercihlere özel tasarlanan gelinlik ve elbise modellerini de buradan diktirebilirsiniz. Klasik ve gösterişli gelinlik modelleri ve abiye elbiseler için öncelikli tercihler arasında yer alan mağazaya linkten ulaşabilirsiniz.

Merve Alkan Fashion Design

Vintage tasarımları ile ön plana çıkan marka birçok moda evi gibi Nilüfer’de faaliyetlerine devam ediyor. Gelinlik üzerine yoğunlaşan moda evi aynı zamanda kına elbiseleri ve abiye modelleri de müşterilerine sunuyor. Linkteki adresten moda evine ulaşabilir davetlerinizde göz kamaştırabilirsiniz.

Kır Çiçeği Abiye ve Nişanlık

Osmangazi ilçesinde yer alan moda evi klasik ve gösterişli gelinlik modelleri arayanlar için biçilmiş kaftan. Bu moda evinde aynı zamanda isteğe özel tasarımlar da yaptırmak mümkün. Mağazaya ulaşmak için linkteki adresi kullanabilirsiniz.

Bu moda evleri gibi yerli tasarımcıların ve dünya çapındaki tasarımcıların elbiselerine ise artık uygun fiyatlara ulaşmanız mümkün. Bunun yolu ise elbise veya gelinlik kiralamaktan geçiyor. Bunun için ise deniz otobüsüne atlayıp ElbiseKirala Nişantaşı mağazasına gelmeniz veya elbisekirala.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Elbise Kirala Showroom
Elbise Kirala Showroom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×