İzmir Abiye Mağazaları

İzmir abiye mağazaları

İzmir abiye ve moda denildiğinde ilk aklımıza gelen şehirlerimiz arasında. Birçok tarza uygun alternatifler bulunsa da modern çizgileri barındıran ve daha çok yaz davetlerine uygun abiye elbise modelleri ön plana çıkmakta. Özellikle Çeşme düğünlerinden de aşina olduğumuz uçuş uçuş modeller ve şifon elbiseler ilk gözümüze çarpan modeller arasında. ElbiseKirala ekibi olarak özellikle Konak bölgesine kümelenen İzmir abiye elbise ve gelinlik mağazalarını sizler için derledik.

Aslı Doğan

Konak bölgesinde mağazası bulunan marka özellikle romantik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Gelinlik üzerine odaklanan tasarımcı çoğunlukla düz kesim veya balık kesim gelinlik tercih eden, modern ve vintage çizgileri araya gelin adayları için en doğru adreslerden bir tanesi. İletişim için linki kullanabilirsiniz.

Nazlı Terzioğlu

İzmir abiye mağazaları denildiğinde ilk akla gelen yerler arasındadır. Gösterişli, modern ve cüretkar gece elbiseleri ve gelinlik modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Şifon kumaşlar, ipekler ve payet işlemeler çoğunlukla kullanılan tasarım unsurlarındandır. Alsancak mağazasına giderek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilek Yaldız

Gelinlik, nişanlık, kına gecesi elbiseleri ve after party elbiseleri arayışınız varsa ve İzmir’de yaşıyorsanız Dilek Yaldız en doğru tercihlerden. Kişiye özel dikim hizmeti sunan mağaza çoğunlukla gösterişli ve renkli tasarımlarıyla ön plana çıkmakta. Detaylı bilgi için linki ziyaret edebilirsiniz.

Sinem Mardi

2014 yılında moda serüveni başlayan tasarımcı İzmir abiye elbise ve gelinlik denildiğinde ilk akla gelen yerler arasında. Uçuş uçuş, renkli, gösterişli ve modern tasarım unsurlarını barındıran marka kişiye özel dikim hizmeti de sunmakta.

İğne İplik Moda

1996 yılında İzmir’de kurulan marka franchise şubeler açarak Türkiye’nin birçok bölgesine yayılmış durumda. Aynı zamanda birçok ülkeye ihracat yapan marka gelinlik ve damatlık kategorisinde Türkiye’nin önde gelen üreticileri arasında yer almakta. Gösterişli gelinlik, kına elbisesi, nişan elbisesi arayışı olan gelin adayları İğne İplik İzmir mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

ElbiseKirala

Buradaki moda evleri gibi yerli ve dünya çapındaki tasarımcıların abiye elbiselerine ve gelinlik modellerine uygun fiyatlara ulaşmak artık çok kolay. Bunun yolu ise elbise veya gelinlik kiralamaktan geçiyor. Bunun için ise tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek.

İzmir Abiye Mağazaları” yazısında 4 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

×