Evden Çıkış Elbisesi Trendleri

Narin Moda Gelinlik Kiralama

Evden çıkış elbisesi seçimi gelinlik, after party elbisesi veya kına elbisesi kadar kritik olmasa da özen gösterilmesi gereken bir konu. Düğünlerin belki de en hüzünlü anlarını yaşadığımız evden çıkış etkinliği için genellikle beyaz tonlarda düz elbiseler tercih edilmektedir. Bu hüzünlü havayı dağıtmak için son zamanlarda düğün bandoları kullanılmaya başlandı. Davul ve zurnanın yerini alan düğün bandoları, hüzünlü evden çıkış etkinliğini karnaval havasına bürüyor. Düğün geleneklerinin yeniden şekillendiği bu dönemde biz de sizler için en trend evden çıkış abiye modellerini derledik.

Romantik Evden Çıkış Elbisesi

Evden çıkış stilinde romantik detaylar en favorilerimiz arasında yer alıyor. Vintage tarzda bir elbiseyle, ya da sadece nostaljik bir şapkayla veya konsepte uygun bir aksesuarla hem fark yaratacak hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu havayı güçlendirmek için balon kollu modelleri de değerlendirebilirsiniz.

Evden Çıkış Elbisesi

Dantel veya Fır Fır Detaylı Elbiseler

Evden çıkışlarda en çok tercih edilen bir diğer elbise modeli ise dantel ve fır fır detaylı olanlar. Bu detaylar sayesinde gelinlik havası da yakalanabiliyor. Ayrıca bu detaylar sayesinde çok trend olan bohem bir görünüm de elde etmek mümkün. Dantel veya fır fır detaylı evden çıkış elbisesi tercih eden gelin adaylarına önerimiz, doğal bir saç modeli ve natürel bir makyaj tercih etmeniz olacak.

Narin Moda Gelinlik Kiralama

Minimal Evden Çıkış Abiyeleri

Sade giyim tarzını benimseyen gelin adayları için minimal abiye modelleri en doğru tercih olacaktır. Yine bu tarzınızı tamamlamak için sade saç ve makyaj tercih edebilirsiniz. Fır fır gibi küçük detaylar ile de elbisenizi hareketlendirebilirsiniz. Beyaz Butik imzalı evden çıkış elbisesi ise bu tarzı tercih edecek gelin adayları için biçilmiş kaftan.

Beyaz Butik Kiralık Evden Çıkış Elbisesi

İki Parça Abiye Modelleri

Tarz sahibi ve fark yaratmak isteyen gelin adayları için bir diğer evden çıkış abiyesi önerimiz ise iki parça abiye modelleri. Alt kısmı ister etek, isterseniz pantolon ile trend bir görünüm elde etmeniz mümkün. İki parça evden çıkış abiyesi tercih edecek gelin adayları için Barrus imzalı abiye modelimiz biçilmiş kaftan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×