Evden Çıkış Elbisesi Trendleri

Narin Moda Gelinlik Kiralama

Evden çıkış elbisesi seçimi gelinlik, after party elbisesi veya kına elbisesi kadar kritik olmasa da özen gösterilmesi gereken bir konu. Bu hüzünlü havayı dağıtmak için son zamanlarda düğün bandoları kullanılmaya başlandı. Davul ve zurnanın yerini alan düğün bandoları, hüzünlü evden çıkış etkinliğini karnaval havasına bürüyor. Düğün geleneklerinin yeniden şekillendiği bu dönemde biz de sizler için en trend evden çıkış abiye modellerini derledik.

Romantik Evden Çıkış Elbisesi

Evden çıkış stilinde romantik detaylar en favorilerimiz arasında yer alıyor. Bu havayı güçlendirmek için balon kollu modelleri de değerlendirebilirsiniz.

Evden Çıkış Elbisesi

Dantel veya Fır Fır Detaylı Elbiseler

Bu detaylar sayesinde gelinlik havası da yakalanabiliyor. Ayrıca bu detaylar sayesinde çok trend olan bohem bir görünüm de elde etmek mümkün.

Narin Moda Gelinlik Kiralama

Minimal Evden Çıkış Abiyeleri

Sade giyim tarzını benimseyen gelin adayları için minimal abiye modelleri en doğru tercih olacaktır. Yine bu tarzınızı tamamlamak için sade saç ve makyaj tercih edebilirsiniz. Fır fır gibi küçük detaylar ile de elbisenizi hareketlendirebilirsiniz.

Beyaz Butik Kiralık Evden Çıkış Elbisesi

İki Parça Abiye Modelleri

Alt kısmı ister etek, isterseniz pantolon ile trend bir görünüm elde etmeniz mümkün. İki parça evden çıkış abiyesi tercih edecek gelin adayları için Barrus imzalı abiye modelimiz biçilmiş kaftan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

×