Gece Elbisesi Nereden Alınır?

Elbisekiralacom Kampanya

Gece elbisesi seçerken biz kadınlar zaman zaman sıkıntıya düşeriz. Önce ne tarz bir gece elbisesi istediğimize karar vermemiz gerekir. Sayısız yazı ve önerileri okuruz. Instagram’ın altını üstüne getirir, yeni trendleri takip etmeye çalışırız. Bunlarla da kalmaz, katılacağımız davet türüne, vücut tipimize, hangi renklerin bize yakıştığına, partnerimizin nasıl giyineceğine, mevsime, davetin yerine ve bunun gibi sayısız değişkene dikkat ederiz. Biz de sizler için gece elbisesi alabileceğiniz birbirinden ünlü Türk tasarımcıyı bir araya getirdik.

Zeynep Erdoğan

Zeynep Erdoğan 2001 yılında İtkib genç stilistler yarışmasını kazandıktan sonra devlet bursuyla Milano Domus Academy’de eğitim aldı. Milano’da eğitim aldıgı dönemde customization yöntemiyle, vintage giysileri transforme ederek ürettiği unique ürünlerle Milano’daki konsept mağazalarda yer almaya başladı. Çoğunlukla retro dönem etkilerinin görüldüğü “street couture” tarzındaki koleksiyonlarda ironik aksesuarlar da yer alıyor. Ünlü Türk tasarımcılar arasında en özgün çizgisi olanlardan bir tanesi olan tasarımcının elbise modellerini ElbiseKirala ile kiralayabilirsiniz.

Zeynep Tosun

Zeynep Tosun, 28 yaşında markasını yarattı. Üniversitede işletme eğitimi aldıktan sonra Milano’daki Istituto Marangoni’de Moda Tasarımı okudu. Mezun olduktan sonra Alberta Ferretti’nin tasarım ekibine dahil oldu. Alberta Ferretti’yle birlikte, Philosophy di Alberta Ferretti markası için tasarım yaptı. 2007 yılında Genç Moda Tasarımcıları yarışmasında üçüncü oldu. Özgün tasarımlara sahip modacının birbirinden güzel gece elbiselerini ElbiseKirala farkı ile kiralayabilirsiniz.

Barrus London

Barrus London, Marmara Üniversitesinden Tekstil ve Moda Tasarımı eğitimi alan baş tasarımcı Neslişah Yılmaz tarafından kuruldu. Tasarım koleksiyonuna Türkiye’nin önde gelen ünlüleri tarafından yoğun ilgi gösterildi. Ardından, sahneye ilk kez Londra Moda Haftası sırasında AW16 ile çıktı. AW16 koleksiyonu Türk el sanatları ve Ebru sanatını güncel moda çizgileriyle birleştirdi. Ayrıca SS17 koleksiyonuyla, markanın kökenine de sadık kalarak, geleneksel ile globali harmanlamayı sürdürdü. Barrus tasarımları BRIT, Pride of Britain, Fashion Awards  ve bir çok prömiyer ve gala yemeklerinde bir çok ünlü tarafından tercih edildi. Ünlü markanın gece elbiselerini ElbiseKirala farkı ile siz de kiralayabilirsiniz.

Elif Şimal

İki ünlü tasarımcının bir araya gelerek kurduğu marka 2011 yılından bu güne faaliyetlerini sürdürmekte. Bu iki tasarımcıdan Elif Kayıkçı eğitimini iç mimarlık üzerine tamamladı. Bölümünü bitirdikten sonra stil danışmanı ve blogger olarak yoluna devam eden Elif Kayıkçı, 2010 yılında yolunu arkadaşı Şimal Kutluçınar ile birleştirip ekibini kurarak kendi markasını kurmak için ilk adımını attı. Şimal Kutluçınar ise Üsküdar Amerikan Lisesi’ni bitirdikten sonra eğitimine Görsel İletişim ve Tasarımında devam etti. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra , İstanbul Moda Akademisinde kendi sektör eğitimini aldı. Bir sene kadar bir modacıyla beraber çalıştıktan sonra, Elif Kayıkçıyla yollarını birleştirdi ve markalarını bugüne taşıdılar. Elif Şimal tasarımlarını ElbiseKirala farkı ile kiralayabilirsiniz.

Raşit Bağzıbağlı

Ünlü tasarımcı, 1985 yılında Londra’da dünyaya geldi. Bağzıbağlı kumaş mağazaları’nın üçüncü kuşak temsilcilerinden olan Raşit Bağzıbağlı, henüz çocukken moda sevdası damarlarında dolaşmaya başladı. İlk koleksiyonunu 21 yaşında hazırladı! Genç tasarımcı, 12 yaşında gelecekteki mesleği olan moda tasarımcılığında karar kılmıştı. Okul yılları boyunca hep kıyafetler tasarlar, çizimlerive yaratıcı Mikirleriyle herkesi şaşırtırdı. İlk koleksiyonunu 21 yaşında hazırlayan Bağzıbağlı, 2007 yılında Couture tasarımcısı olarak kariyerine başladı. Meslektaşlarından hemen ayrılan çizgisiyle moda dünyasına çentik atan tasarımcı, 2010 yılında Türkiye’de ve Kıbrıs’ta başarıları neticesinde bir çok ödüle layık görüldü. Yılın En İyi Genç Tasarımcısı ödülünü aldı! Hemen ardından New York’ta düzenlenen “Face of Fashion” yarışmasında, “Yılın En İyi Genç Tasarımcısı” ödülünü aldı. Ünlü tasarımcının gece elbiselerini ElbiseKirala farkı ile kiralayabilirsiniz.

Semih Doğruer

1988 doğumlu tasarımcı Arel Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra 2012 yılında kendi markasını yarattı. Birçok yerli-yabancı yıldızla çalışan tasarımcı Lara Fabian için de önemli tasarımlar hazırlamıştır. Modern ve sofistike çizgisiyle dikkat çeken tasarımcı abiye modelleri, gelinlik modelleri ve nişan elbiseleri üzerinde uzmanlaşmıştır. Semih Doğruer tasarımları için ElbiseKirala.

Semih Doğruer Kiralık Kına Elbisesi
https://elbisekirala.com/urun-marka/semih-dogruer/

Tuvanam

1975 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi’nde Endüstri Ürünleri Tasarımı okudu. 1991 yılında çeşitli dergilerde moda editörlüğü yapmaya başladı. Editörlük, farklı tarzları bir araya getirerek iyi kompozisyonlar çıkarma yeteneğini sergilemesine yardımcı oldu. 1999’da Nişantaşı’nda A46 isimli ilk mağazasını açarak sektöre giriş yaptı. Bu tarih itibariyle tasarımlarında kullandığı renk ve materyal kombinasyonları imzası haline geldi. Siz de Tuvana Büyükçınar imzalı gece elbiselerini ElbiseKirala kalitesi ile kiralayabilirsiniz.

Medium Blog

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

×